logo

05 Eylül 2019

GÖKTUĞ EMLAK YILIN EN BAŞARILI GAYRİMENKUL FİRMASI SEÇİLDİ

ZEKİ DÜZENLİBOR’A VİZYON ÖDÜLÜ

Kahya Medya Grup şirketinin düzenlemiş olduğu Türkiye Vizyon Ödülleri 2019 Portaxe’de gerçekleşti. Sektöründe başarılı isimleri ödüllerini aldı.

Niğde’nin Bor İlçesinde altı yıldan beri faaliyet gösteren Göktuğ Gayrimenkul ve İnşaat sahibi Zeki Düzenli Niğde Bölgesi Yılın En Başarılı Gayrimenkul Firması seçildi.

Tayfun Kahya, Doğukan Cihantimur, Gizem Deniz Kirişçi Kahya’nın organizatörlüğünde gerçekleşen ödül törenine, ünlü sanatçılardan Müjdat Gezen, Yılmaz Morgül, Özener, Umut Akyürek, Ayhan Aşan, Ömür Gedik, Yener Çevik, Aycan Varış, Dila ve Müjdat Gezen katıldı.

İş dünyasından; Mirze Şimşek, Yusuf Köksal, İbrahim Yılmaz, Mehmet Yıldırım, Murat Çözer, Serdar Sözbir’in katıldığı geceye basın gruplarından ise Show TV, Kanal D, Bloomberg, TGRT Haber, TV100, 24 TV, Ekotürk, yazılı basından ise Sabah Gazetesi Günaydın, Klass Magazin Dergisi, Magazinkolik Haber Portalı’nın yanı sıra bulundukları sektörde liderleşmiş markalar ve sektöre yön veren başarılı isimler yer aldı.

Niğde’nin Bor İlçesinde altı yıldan beri faaliyet gösteren Göktuğ Gayrimenkul ve İnşaat sahibi Zeki Düzenli Niğde Bölgesi Yılın En Başarılı Gayrimenkul Firması seçildi. Zeki Düzenli ödülünü ünlü sunucu Gökhan Kalaycı’nın elinden alırken, L’ actone Kozmetik Firması Sahibi Ali Osman Akat’tan da özel hediye paketi taktimi yapıldı. Zeki Düzenli, “ yılın en başarılı yatırım ve gayrimenkul firması olarak Niğde’mizin adını en yükseklere taşımaya devam edeceğiz”dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?