logo

29 Mart 2019

MHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

MHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR 2 MHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR 1Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bor Belediye Başkan Adayı Mustafa Tecimer, seçime sayılı günler kala gümbür gümbür geliyor.

Gerek Tecimer’in, gerek MHP Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi Üyelerinin çalışmaları göz dolduruyor. MHP’li adaylara Bor halkının gösterdiği teveccühe bakıldığında seçimi garantilemiş görünüyorlar.

Bor ilçesini meclis üyeleriyle birlikte marka şehir yapma yolunda iddialı bir çıkış yapan Tecimer,  “41 soruna 41 çözüm” adını verdiği projeleriyle büyük ilgi topladı.

Dürüstlüğü, çalışkanlığı, gayreti ile halkın teveccühüne mazhar olan Tecimer, Belediye Meclis üyesi adaylarını belirlemede de halkın takdirini topladı. Seçim çalışmaları sırasında MHP İl Genel Meclisi Üyesi Adayları da yanına alan ve “Hep beraber el ele vizyonumuzu ortaya koyacağız” diyen Tecimer, böylece seçimi omuzladı.

Bu arada, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala propaganda çalışmalarına hız veren Tecimer ve Belediye Meclis üyesi adayları, seçime günler de kalsa bıkmadan usanmadan, ev ev, çarşı pazar gezerek esnafa, vatandaşa, Bor ilçesini markalaştıracak projelerini anlatıyorlar. Tecimer’e seçim çalışmalarında MHP İlçe Yönetimi ve partililer de sürekli destek veriyor.

Seçim çalışmaları sırasında, “Şehrimizi ben değil, biz olarak yöneteceğiz” sözü veren Tecimer, çalışmaları ile ilgili şöyle dedi: “Amacımız laf değil, iş üretmek. Gittiğimiz her yerde söylüyorum, artık siyasetçi konuşup vatandaşımız dinlemeyecek, ben buna karşıyım. Vatandaş konuşacak siyasetçi çözüm üretecek. Bugüne kadar laf üreten siyasetçiler gördük, artık sistem bizimle değişiyor. Laf değil iş üreteceğiz. Ben değil, biz olarak bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızın partimize ve şahsımıza gösterdiği teveccüh, sıcaklık, samimiyet ve kararlılığa layık olmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Projelerimizle, çalışmalarımızla vizyonumuzu ortaya koyacağız. Vizyon projelerle geliyoruz.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?