logo

13 Şubat 2019

Sevginizin izi bir çocuğun gülümsemesi olsun!

LSV-DukkanSevdiklerimize sevgimizin ifadesi olacak çok özel bir hediye arayışındayız.  LSV Dükkân ürünleri sizi sevginizi ifade etmenin en güzel yolu ile buluşturuyor. Böylelikle bu özel günde LSV Dükkândan seçeceğiniz hediye ile bir değil, birçok kalbe dokunma fırsatı yakalayacaksınız.

LÖSEV tarafından 2000 yılında lösemi ve kanserle mücadele eden çocukların annelerinin rehabilitasyonu kapsamında kurulan Anne Atölyelerinde, annelerin el emeği-göz nuru ile hazırlanan ve elde edilen kaynağın lösemili çocukların tedavisine aktarıldığı LSV Dükkân Ürünleri sevginizi anlatmanın en güzel yolu olacak.

Gelin bu defa geliri lösemili-onko çocukların tedavisine aktarılan, birbirinden güzel LSV Dükkân ürünlerini tercih edin. “Sevginizin İzi, Bir Çocuğun Gülümsemesi” olsun…

LSV Dükkân ‘da doğa dostu bez bebekler-oyuncaklar, rengârenk çantalar, yastıklar, eğlenceli ev aksesuarları, içi iyilik dolu ve sevgi tasarımlı yüzlerce alternatif ürün sizi bekliyor. Yine sevdiklerinizin ismine özel hazırlanan ve sizin özel mesajınızla iletilecek LÖSEV Yaşam Sertifikalarıyla sevgi dolu bir sürpriz yapabilirsiniz. Ve eğer bu özel günü daha da tatlandırmak isterseniz sevginiz kadar saf, katkısız çikolata ve kurabiyeleri tercih edebilirsiniz.

Bu özel günde sevdiklerinizi LSV Dükkân ürünleri ile mutlu edin; hem çocukları yaşatın, hem sevgiyi, mutluluğu çoğaltın!

Hediye seçenekleri için www.lsvdukkan.com’u ziyaret ederek internet üzerinden sipariş verebilir, Avm’lerde açılacak LSV Dükkan stantlarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?