logo

12 Şubat 2019

Dr. Devlet Bahçeli’ye Muhteşem Karşılama

Dr. Devlet Bahçeli’ye Muhteşem Karşılama 2 Dr. Devlet Bahçeli’ye Muhteşem Karşılama 1Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye Niğde Ulukışla ilçesi Güney köyü sınırında Niğde MHP il ilçe teşkilatları tarafından karşılama töreni düzenlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunun 50. Yılı ve toplu açılış törenleri için Adana Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği programa katılmak üzere Adana iline gelen Dr. Devlet Bahçeli Niğdelilerin coşkuyla karşılamasından moral buldu.

Niğde de teşkilatları bulunan il ilçe belde başkan adaylarının ve partililerinin Dr. Devlet Bahçeli’yi karşılamada hazır bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Bor Belediye Başkan Adayı iş adamı Mustafa Tecimer,Niğde Belediye Başkan Adayı Hakan Er’in ayrı ayrı birer buket çiçek sunması sırasında renkli ve anlamlı anlar oluştu.

Bor Belediye Başkanı Adayı Mustafa Tecimer ve partililer ile bir süre sohbet eden Devlet Bahçeli’ye kurban kesilip dua edildi.

Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli kara yoluyla partisinin 50. Yıl kutlamaları için Adana’ya hareket etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?