logo

03 Aralık 2018

MHP VİZYON PROJELERİ İLE GELİYOR

MHPMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bor İlçe Teşkilatı, yaklaşan 2019 Mart’ta yapılacak olan Mahalli Seçimleri için şu günlerde hummalı bir şekilde çalışıyor. MHP’li yetkililer, Bor İlçesini cazibe merkezi yapacak vizyon projeler üzerinde yoğun bir çalışma yürütüyor.

MHP Genel Merkezi tarafından bir süre önce Bor İlçe Başkanlığı’na atanan Bor ocak eski Başkanı Nazmi Konuş, genç, dinamik, ilçenin sevilen simalarından yeni bir yönetim kurulu oluşturdu. Konuş, oluşan yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte tam kadro ilçede bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunuyor, yerel seçimlerde Bor İlçe Belediyesi’ni üç hilali dikmek için çalışmalarını olağanüstü bir gayretle sürdürüyor.

Bor İlçe Başkanı Nazmi Konuş, “MHP’ye gönül vermis, eski yeni demeden tüm vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak için çalışıyoruz. MHP’ye gönül vermiş hiçbir kişiyi kaybetme lüksümüz yok. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada birlik beraberlik içerisinde hep birlikte konuşarak, tartışarak Bor’a yakışır, birikimiyle, tecrübesiyle ve Bor’u seven adayımızla en kısa zamanda çalışmalarımıza start vereceğiz” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi de ziyaret eden MHP İlçe Başkanı Konuş, burada yaptığı konuşmada; “Son zamanlarda esnaf ve sanatkarlarımızın işleri hiç iyi gitmiyor. Ekonomik kriz sebebiyle adeta ölüm kalım mücadelesi veriyorlar. Veresiye dönemi geri gelmiştir. Yaz tahtaya al haftaya dönemi geri başlamıştır. Piyasada adı konulmamış bir kriz yaşanmaktadır. Bu bakımdan Mart Yerel Seçimlerinde iktidara önemli bir ders vermeliyiz” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?