logo

07 Kasım 2018

MHP DEN GAZETEMİZE ZİYARET

MHP DEN GAZETEMİZE ZİYARET 1 (06 Kasım 2018) MHP DEN GAZETEMİZE ZİYARET 2(06 Kasım 2018)Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bor İlçe teşkilatı ,  MHP Bor İlçe Başkanı Nazmi Konuş ilgenel Meclis Üyesi Mustafa Tecimer, Bor Ülkü ocakları Başkanı Kürşat Tecimer, Belediye Meclis üyeleri ve beraberindekiler gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemize ziyarette bulunan MHP heyetini, Gazete Editörü İsmet Ünver ve Yazı İşleri Müdürü Aysel Yavuz karşıladı.

MHP Bor İlçe Başkanı Nazmi Konuş, medyanın vatandaşa ulaşmada etkin yollardan biri olduğunu söyleyerek, gazetemizde yer alan haberlerden dolayı teşekkür etti. Gazete Editörü İsmet Ünver, tüm partilere eşit mesafe durarak, hepsinin haberlerine yer vermeye çalıştıklarını söyledi. Seçim çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Konuş, kimseyi kırmadan temiz ve dürüst bir siyaseti benimsediklerini, siyasetçilerin söylemlerinde hakarete yer vermemelerini istediğini belirtti.

 “ÖNEMLİ BİR GÖREV ÜSTLENİYORLAR”

Bor MHP İlçe Başkanı Nazmi Konuş şunları söyledi: “Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri olan bağımsız basın, Toplumun yaşanan olaylardan zamanında haberdar olmaları ve sesini duyurmasını sağlayan, gerçek haberleri tarafsız bir şekilde kamuoyuna duyuran en önemli iletişim araçlarından biridir. Teknolojik gelişmeler sonucu ulaşmış olduğumuz bilgi çağında basının önemi daha da artmış bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ve çağa ayak uyduran Türk basını bugün, yazılı ve görsel boyutunun yanı sıra, sanal ortamda da gelişmektedir. Hiç kuşkusuz ki Türk basının geldiği düzeyde, basın çalışanlarının fedakarca gösterdikleri gayretlerin büyük payı bulunmaktadır. Gazeteciler, gücünü kamuoyu desteğinden alan, kamuoyunu bilgilendirme, vatandaşların haber alma hakkını ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışıyla yerine getirmek gibi çok önemli bir görev üstlenmektedirler. Görevlerini yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin düzenli bir mesaisi olmadan, yaz -kış demeden halkı bilgilendirmek için verdikleri mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Aldıkları bilgiyi hızla, doğru ve tarafsız bir şekilde halka ulaştırmak gibi bir kamu görevi yapan basınımızın özgürce hareket etmeleri gerektiği inancımla tüm gazetecilerin maddi ve manevi olarak daha çağdaş ve demokratik şartlarda görevlerini yapabilmelerini diliyorum. Gece gündüz demeden çalışarak halkın haber alma ve bilgi edinme hakkı için mücadele eden yerel basına başarılar diliyorum” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?