logo

09 Ağustos 2018

Vali Şimşek Köylere Çıkarma Yaptı

NVali Şimşek Köylere Çıkarma Yaptı 2 Vali Şimşek Köylere Çıkarma Yaptı 1iğde Valisi Yılmaz Şimşek kurum müdürlerinin de katımıyla İlçe, belde, köy ve mahalle ziyaretleri kapsamında Bor İlçesine bağlı Tepeköy ve Karanlıkdere köylerine çıkartma yaptı. Vali Şimşek, vatandaşlarla bir araya gelerek sorun, görüş ve talepleri dinledi.

İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve İlgili Kurum Müdürleri ile gerçekleştirdiği ziyaretlerinde Vali Yılmaz Şimşek’i Bor Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ, köy muhtarları ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Ziyaretler esnasında köylerde yapılan ve yapımı devam eden kamu yatırımlarını inceleyen Vali Yılmaz Şimşek daha sonra her iki köyde de vatandaşlarla tarım, içme suyu, elektrik, ulaşım, sağlık ve eğitim gibi konu başlıklarının görüşüldüğü toplantıda bir araya geldi.

Düzenlenen toplantılarda vatandaşlar tarafından kendisine iletilen sorun görüş ve talepleri dinleyen Vali Yılmaz Şimşek, sorunların biran önce çözüme kavuşturulması konusunda ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?