logo

16 Temmuz 2018

Emniyetten Motosiklet Uygulaması

Emniyetten Motosiklet UygulamasıNiğde Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri, tescilsiz ve plakasız motosikletleri karşı Niğde genelinde uygulama yapıyor. Yapılan uygulamalarda tescilsiz ve plakasız olarak yakalanan motosikletler trafikten men ediyor.

Niğde genelinde Plakasız Abartı egzoz, telsizsiz motorinlerin trafikte tehlike saçtığı gerekçesiyle vatandaşlar tarafından 155 polis ihbar hattına yapılan ihbarları değerlendiren Niğde İl emniyet müdürlüğüne bağlı trafik Ekipleri il genelinde uygulama yaptı.

Niğde Emniyet Müdürü salim Cebeloğlu,  Niğde’de tescilsiz, plakasız ve kurallara uymayan motosiklet sürücülerine artık taviz verilmeyeceğini ifade ederken denetimlerin bundan sonda sıklaştırılacağını, Niğde genelinde motosikletlere kasksız, plakasız ve tescilsiz, abartı Eksoz ile  ehliyetsiz motosiklet kullanan sürücülere gerekli işlemlerin anında yapılacağını ‘söyledi. Motosiklet sürücülerini uyaran Müdür Cebeloğlu, vatandaşların can güvenliği için kask takmaları ve kurallara uymaları konusunda uyarıda bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?