logo

21 Mayıs 2018

Ayhan Şahenk Vakfından iftar yemeği

Ayhan Şahenk Vakfından iftar yemeği 2 Ayhan Şahenk Vakfından iftar yemeği 1Ayhan Şahenk Vakfı’nın Niğde’de her yıl düzenlediği iftar programında il protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş ilk oruçlarını birlikte açtı.
Niğde Belediyesi Hüdavend Hatun Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen iftar programında Niğde  Valisi Yılmaz Şimşek,  Niğde Belediye Başkanı  Rifat Özkan, Niğde İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna,   İl Jandarma Komutanı Jandarma  albay İdris  Tataroğlu,  Niğde  İl Emniyet  Müdürü Salim Cebeloğlu, Ayhan Şahenk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Nuri Eraslan  ve  protokol üyelerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı

Ayhan Şahenk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Nuri Eraslan ‘  her yıl geleneksel hale getirdiğimiz Ayhan Şahenk iftar soframız bu yılda Ramazan ayında iftar yemeği vermeye devam ediyor. Bugün Ramazan ayının birinci gününde iftar vermeye başladı. Ramazan ayı boyunca açık olacak iftar sofrasının yemekleri, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da yemekler hazırlanıp dağıtılmaya başlandı” dedi.

Ramazan ayının ilk iftarı Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından, duaların okunmasıyla ilk iftar açıldı

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?