logo

30 Nisan 2018

İlkokul öğrencilerine PTT’den hediye

ilkokul öğrencilerine ptt yardım 2 ilkokul öğrencilerine ptt yardım 123 Nisan etkinlikleri kapsamında Sakarya İlkokulu öğrencilerine, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın öğrencilere mesajı ile PTT’den oyuncak projesi kapsamında ‘Pette Oyunu’ ve PTT Çocuk Dergisi hediye edildi.

Niğde PTT Başmüdürü Bedri Evran, Pette Oyununu öğrencilere hediye ettiler. PTT başmüdürü Evran; “ilkokul öğrencilerine yönelik hazırlanan oyun setinin öğrencilerin gelişimi açısından eğitici, öğretici ve eğlenceli olduğunu söyledi.

Başmüdür Evran, “ çocuklar dersin dışında ayrıca boş zamanlarında zeka geliştirici oyunlarla oynamak için Türkiye’nin 81 ilinde PTT Başmüdürlüğüne gönderilen bu oyun setlerini bugün Sakarya ilkokulu öğrencilerine dağıttık. Bu dağıtım esnasında bizlere yardımcı olan başta İl Milli Eğitim Müdürümüze ve okul idarecilerine teşekkür ederim. Niğde’de bu kapsamda Sakarya ilkokulda eğitim gören 60 öğrencimize dağıtım yaptık. İlimiz genelinde ise 270 ilkokul öğrencilerine bu hediyeleri dağıtacağız” şeklinde konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?