logo

26 Nisan 2018

Vali Şimşek Koltuğunu Ecrin Erdal’a Bıraktı

Vali Şimşek Koltuğunu Ecrin Erdal’a Bıraktı 1 Vali Şimşek Koltuğunu Ecrin Erdal’a BıraktıNiğde Valisi Yılmaz Şimşek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu kısa süreliğine Selçuk İlk Okulu 4.sınıf öğrencisi Ecrin Erdal’a bıraktı.

Koltuğa oturan Ecrin Erdal TBMM’nin 98.yıldönümünü coşkuyla kutladığımız bu günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere TBMM’nin tüm kahraman üyelerini ve Milli Mücadele’ye emeği geçmiş olanları rahmet ve minnetle anıyor, hayatımıza ışık tutan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.’’ dedi.

Daha sonra Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Harun Turhan’a bağlanmak isteyen temsili Vali Ecrin Erdal , İl Müdürü Turhan’dan maddi imkanı yetersiz olan çocukların gidebilecekleri çeşitli spor aktivitelerinin yer aldığı kursların açılmasını ve okullarının bahçesine bir spor kompleksi yapılmasını istedi.İl Emniyet Müdürü ile de bir bağlantı gerçekleştiren temsili Vali okul çevrelerinde alınan güvenlik önlemlerinin daha da arttırılarak devam etmesini istedi.

Koltuğunu kısa süreliğine Ecrin Erdal’a bırakan Niğde Valisi Yılmaz Şimşek yaptığı açıklamada ; ‘’ Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum, tüm dünya çocuklarına sağlık, mutluluk ve barış dolu bir dünya temenni ediyorum. ‘’ dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?