logo

23 Nisan 2018

23 Nisan Coşkuyla Kutlanacak

BOR 23 NİSAN 623 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Bor’da da coşkuyla kutlanacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. Yıldönümü Bor ilçemiz de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. İlk olarak 23 Nisan 2017 günü Bor Hükümet Konağı bahçesinde ki Atatürk Anıtına Bor İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce saat 10:00’da Çelenk Sunumu ve ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile programı başlayacak.

Kutlama etkinlikleri Bor Kayabaşı Parkı’nda devam edecek.

Her yıl bir dizi etkinliklerle Kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl Niğde Bor ilçesinde bambaşka bir güzellikle kutlanacak.

Her şey geleceğimizin teminatı çocuklarımız için …

Bor Kayabaşı Parkı bu yıl 23 Nisan etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Bor Kaymakamlığı ve Bor Belediyesi’nin katkılarıyla Bor ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenleyeceği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenlikleri kutlamalarında hem çocuklar hem de aileleri muhteşem zaman geçirecek Her yıl stadyumlarda ya da Meydanlarda devam ettirilen 23 Nisan Kutlamaları bu yıl Bor Kayabaşı Parka taşınacak ve bu etkinlikler her yıl kendini yenileyerek devam edecek. Bu yıl ilk kez böylesine büyük bir organizasyon ve faaliyetlerin yer alacağı program ile birlikte hem Bor’dan hem de Niğde’nin genelinden gelecek olan çocuklar unutamayacakları bir kutlama yaşamış olacak.

Bor Kayabaşı Parkta 23 Nisan kutlama programında Çocuklar hem müzik hem de gösterileri ile sahne alacak. Çeşitli yarışmalar, boyama etkinliği, Bor Halk Eğitim Müdürlüğü özel sergisi, Bor Belediyesi tarafından hazırlanan sürpriz aktiviteler, ücretsiz pamuk şeker ile popcorn ikramı, kostümlü maskotlar, eğlence ve Pandomin ekibi, çocuklar için palyaçolar, macera parkı, şişme oyun grupları, Özel firmaların katkısı ile ücretsiz ikram ve eğlence etkinlikleri gibi bir çok zengin içeriğe ev sahipliği yapacak olan Bor Kayabaşı Park 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanacak.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?