logo

29 Mart 2018

Nüfus müdürlüğü Pasaport ve sürücü belgelerini 2 Nisan vermeye başlayacak

nüfus müdürüNiğde Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Aydoğan Tulgar, Niğde Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü olarak  2 Nisan tarihi itibariyle Pasaport ve Sürücü belgesi vermeye başlayacağını ve tüm hazırlık çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Niğde Nüfus Müdürü Aydoğan Tulgar, “ pasaport ve sürücü belgeleriyle ilgili olarak Niğde Nüfus müdürlüğü olarak yerimizi hazırladık ve arşiv yerlerimiz hazır. Pasaport ve sürücü belgeleriyle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Niğde nüfus müdürlüğü olarak İnşallah 2 Nisan tarihinden itibaren Pasaport ve Sürücü belgelerini vermeye başlayacağız” dedi.

Nüfus müdürlüğünün rahatladığını belirten Tulgar; “Ayrıca kurumumuzun bulunduğu yerdeki 3 kurumun başka bir yere taşınmasından sonra boşalan binalara biz nüfus müdürlüğü olarak taşındık ve birimlerimizi yerleştirmeye başladık. Sayın valimizin onayıyla yerlerimiz tahsis edilmiş olup çalışma ortamımız biraz daha rahatladı. Ayrıca yerlerimizin gelişmesiyle birlikte nüfus müdürlüğümüze gelen vatandaşlarımızın ayakta beklememeleri için bir bekleme salonu yaptık. Artık nüfus müdürlüğümüze gelen vatandaşlarımız sırasını alıp bekleme yerine geçip oturup sırasının gelmesini bekleyecek ve sırası geldiğinde işini halledecek” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?