logo

19 Mart 2018

Motosikletliler gurubundan Afrin’e destek sürüşü

Motosikletliler gurubundan 2 Motosikletliler gurubundan 1MAKUD Motosikletli Arama Kurtarma Derneği, 10 RİDER Motosiklet Derneği, MAG Motosiklet Aktivite grubu Suriye’nin Afrin ilçesinde gerçekleştirilen Zeytin Dalı operasyonuna destek vermek için motosikletleriyle İstanbul ilinden yola çıkan ekip 15 Temmuz Kahramanı şehit Ömer Halisdemir ’in kabrini ziyaret ettiler.

Motosikletli ekiplerin rehberliğini yapan Arif Öztürk, “MAKUD Motosikletli Arama Kurtarma Derneği , 10 RİDER Motosiklet Derneği, MAG Motosiklet Aktivite grubu Hatay’daki askerlerimize destek sürüşü için yola İstanbul’dan yola çıktılar. Arkadaşlarla beraber Hatay iline gitmeden 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir ‘in kabrini ziyaret ettiler ve dua okudular. Ekibimiz Şehit Ömer Halisdemir ‘in mezarını ziyaret ettikten sonra şehidin babası Hasan Hüseyin Halisdemir amca ile görüştüler. Dün sabah itibariyle Niğde ilimizden yola çıkan ekip Hatay Reyhanlı’ya hareket ettiler” dedi.

Öztürk kendisinin de Konya’dan sürüşe dahil olduğunu Niğde ilinde rehberliği yaptığını şehidimizi ziyaret ederek dualarımızı yaptıktan sonra Hatay’da Afrin de mücadele eden askerlerimize destek için yola devam edeceklerini ifade etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?