logo

19 Kasım 2018

Kapalı ceza infaz kurumunda Kızılay’a kan bağışı

Kapalı ceza infaz kurumunda Kızılay’a kan bağışı 1 Kapalı ceza infaz kurumunda Kızılay’a kan bağışı 2Niğde E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Adalet Komisyonu Başkanı Ömer Dadal, Jandarma Bölük Komutanı Üstteğmen Kadir Gürbüz, Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ramazan Fidanoğlu, Kurum Müdürü Osman Yağcı, Kapalı ve Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu Personelinin katılımıyla kaynaşma ve bütünleşme amaçlı kahvaltı programı düzenlendi.

Kahvaltı programının ardından da Niğde E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumumuzun ev sahipliğini yaptığı kan bağışı kampanyası “Bir Kan Üç Can” sloganıyla Türkiye ye can dağıtan İç Anadolu Kızılay Bölge Kan Merkezi mobil kan alma ekibi ile sabah erken saatte başlayıp akşam mesai bitimine kadar devam etti. Kan bağışı kampanyasına çok sayıda kurum ve jandarma personeli katıldı.

Kızılay Mobil Kan Alma ekibi katılımın yoğun olduğunu ve misafirperverliklerinizden dolayı çok memnun kaldıklarını ifade ederek kan bağışının önemi hususundaki farkındalığa ve  kan alımına destek verdiklerinden dolayı Kurum personeline teşekkür edip, akşam geç saatlerde kurumdan ayrıldılar.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?