logo

13 Eylül 2018

Milletvekillerinden SGK’ ya Ziyaret

DMilletvekillerinden SGK’ ya ZiyaretAk Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergün ve Selim Gültekin,  kamu kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında Niğde Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında brifing aldı.

Ziyaret esnasında Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Aydoğdu ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Yavuz Ergün ve Selim Gültekin’ e İl Müdürü Aydoğdu, kurumun personel durumu, kurumun ve bağlı birimlerin gerçekleştirdiği çalışmalar, sigortalı sayıları, aylık bağlama işlemleri, emekli aylığı alan sigortalılar, genel sağlık sigortası, prim tahakkuk tahsilat oranları, kayıt dışı istihdamla mücadele ve 7143 sayılı yapılandırma kapsamında yapılan çalışmalar hakkında sunum yaptı.

Sunumun ardından Ergün ve Gültekin’ in ziyarette yaptığı konuşmada “Her şeyin en iyisine layık olan Niğde halkının iyi hizmet alabilmesi için elimizden gelen desteği vereceğiz. Çalışma temposunun çok yoğun olduğu Niğde Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ nün bu yoğun temponun üstesinden gelmek için son derece özverili çalıştığına şahit oluyoruz. Şundan eminiz ki; özverili çalışmalar her daim artarak devam edecektir.” dedi.

İl Müdürü Mustafa Aydoğdu yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getirerek, Niğdeli vatandaşlarımızın memnuniyeti için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz ifadelerini kullandı.

Yavuz Ergün ve Selim Gültekin ziyaret sonunda SGK personellerine kolaylıklar dilediler.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?