logo

31 Mayıs 2018

MHP Seçim Startını Verdi

MHP Seçim Startını Verdi 2 MHP Seçim Startını Verdi 1Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bor İlçe Teşkilatı tarafından 24 Haziran seçimleri çalışmalarını yürüteceği seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Bor İlçe Teşkilatı’nın 24 Haziran seçimleri çalışmalarını yürüteceği seçim bürosu Bor İstasyon caddesi Üstün Park karşın da Milletvekili adayları Alaattin Sonat, İbrahim Ulucay, Murat Fahri Ertul, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Er,  Niğde il başkanı Ali Güngör, İlçe Başkanı Ahmet Ermiş, İlgenel Meclis Üyeleri Mustafa Tecimer, Vedat Kirazcı, Ulukışla ilçe Başkanı Ahmet Güngör, Belediye meclis Üyeleri Partililer ve vatandaşların  katılımıyla gerçekleşti.

Partililere seslenen İlçe Başkanı Ahmet Ermiş, 24 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olmasını dileyerek, bu inandığımız yolda yılmadan yıkılmadan yürüyeceğiz diye konuştu.

MHP Millet Vekili Adayı Alaattin Sonat yaptığı konuşmada Cumhur İttifakına vurgu yaparak şöyle konuştu:  “24 Haziran seçimi diğer seçimlerden farklı. İlk defa cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerini bir arada yapacağız. Devlet Bahçeli’nin oluşturduğu yeni devlet modelidir. Sayın Genel Başkanımız Türkiye’de anayasal değişikliğin öncülüğünü yapmış ve yeni bir sistem oluşmasına fırsat vermiştir. Yeni sistemin adı cumhurbaşkanlığı hükümet sistemidir. Genel Başkanımızın mimarı olduğu bu proje Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından da kabul görmüş ve birlikte TBMM’ye sunulmuş, değişiklik olmuştur. Bugün itibari ile Türkiye Cumhuriyeti’nde yeni bir sistem vardır. Bu sistemin gereği olarak Milliyetçi Hareket Partisi, Adalet ve Kalkınma Partisi ile ittifak yapmıştır. Bu ittifakta Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. 24 Haziran seçimlerinde bir cumhurbaşkanı için oy vereceğiz. Birde milletvekili seçimleri için kendi partimize kendi listemize oy vereceğiz  İlçe köy, Kasaba Mahalle gezip halkımızla bir araya geliyoruz.  Bugün Bor’dayız. Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu seçimde iki stratejisi vardır. Biri Cumhurbaşkanı seçiminde cumhurbaşkanı adayımızın seçilmesini sağlamak. Diğeri de milletvekili seçiminde TBBM’de Milliyetçi Hareket Partisi’nin güçlü ve kuvvetli bir şekilde temsil edilmesini sağlamaktır. 15 Temmuz’da kimin milli kimin gayrı mili olduğunu gördük. Milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde olmasına inandığımız için ittifak yaptık. Ülkücüler asla bireysel çıkarlarını düşünmemişlerdir. Her zaman vatan, millet, bayrak demişlerdir” diye konuştu.

Seçim bürosu açılışında milletvekili aday adayı olan isimlerde seçimlerden zaferle çıkabilmek için canla başla çalışacaklarını ifade ettiler.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?