logo

15 Şubat 2018

Anlam Okullarından Etkinlik

Anlam Okullarından Etkinlik 2 Anlam Okullarından Etkinlik 1Niğde Anlam Okulları yaptığı faaliyetlerle kendinden söz ettirmeye devam ederken, son olarak gerçekleştirdikleri Üniversite Tanıtım Günleri kapsamında etkinlik düzenledi.

Üniversite tanıtım günleri kapsamında Niğde Anlam Okulları, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinden Motivasyon Doktoru Fahrettin Demir ve İstanbul-Aydın Üniversitesinden Eğitim Uzmanı ve Kariyer Danışmanı Burak Metin’i ağırladı.

ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN ÇOK FAYDALI

Üniversite Tanıtım Günleri Etkinlikleri kapsamında açıklamada bulunan Niğde Anlam Okulları Rehber Öğretmeni Filiz Yıldız, şu açıklamaya yer verdi: “Üniversite Tanıtım Günleri öğrencilerimiz için gayet verimli geçmektedir. Öğrencilerimiz bölümler hakkında detaylı bilgiler alıp yol haritalarını çizerken edindikleri bilgileri de göz önünde bulundurarak ilerleyeceklerdir. Öğrencilerimizin üniversite tercihlerini yaparlarken faydalanacağı bu tür etkinlikler yılsonuna kadar devam edecektir. Ayrıca bizler de Anlam Okulları olarak katılımlarından dolayı Sayın Fahrettin Demir ve Sayın Burak Metin’e teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?