logo

02 Şubat 2018

Bor Bakkallar odası başkanı güven tazeledi

bor bakkallar odası 1 bor bakkallar odası 1 2Bor Bakkallar ve Bayiler Odasının 2018 olağan genel kurulu gerçekleştirildi.

Bor Bakkallar ve Bayiler Odasının 2018 seçimli olan kongresine tek aday olarak katılan R. Kadir Yalçın, yeniden başkanlığa seçildi.

Geçtiğimiz Pazar günü Halil Nuri Yurdakul Kültür Merkezinde saat 10:30’da başlayan olağan kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Seçimli olağan genel kurula Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, NESOB başkanı Erdoğan Aykin, Oda başkanları, STK temsilcileri ve odaya kayıtlı vatandaşlar katıldı.

Yapılan açıklamaların ardından gerçekleştirilen seçimde mevcut başkan R. Kadir Yalçın, tek aday olarak yarıştığı seçimde bir kez daha başkanlığa seçildi.

Seçim sonrasında gazetemize açıklamalarda bulunan Yalçın: “Bugün burada bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da odamızı geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bana gösterilen güveni boşa çıkarmayacağıma inanıyorum.” diye konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?