logo

19 Ocak 2018

Vali Şimşek SS.51 Nolu Kooperatifi ziyaret etti

Vali Şimşek SS.51 Nolu Kooperatifi ziyaret etti 2 Vali Şimşek SS.51 Nolu Kooperatifi ziyaret etti 1Niğde  Valisi Yılmaz Şimşek SS.51 Nolu Motorlu taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ederek Kooperatif başkanı Selami Ördek ’ten Çalışmalar hakkında  bilgi alarak, Kooperatif Bünyesinde  Hizmet veren Kontrol Noktası ve  Halk Otobüslerinde incelemelerde  bulundu.

Niğde merkez Özbelde mahallesinde bulunan Kooperatif binasını ziyaret eden Niğde Valisi Yılmaz Şimşek SS.51 Nolu Motorlu taşıyıcılar Kooperatifin binasında başkan ve üyeleri ile bir araya geldi. Başkan ve üyeleri ile görüşen Vali Şimşek çalışmalar hakkında bilgi alırken, Kooperatif Başkanı tarafından Vali Şimşek’e Kooperatif üye kartı verildi.

SS.51 Nolu Motorlu taşıyıcılar Kooperatifi başkanı Selami Ördek ‘ son model araçlar ile Niğde halkına hizmet etmenin gayreti içerisinde olduklarını ve Çevre illere bakarak en son model araçların sadece Niğde’de olduğunu ve araçların hepsinde Engelli rampası mevcut olup, 24 saat sürekli kamera sistemi ile araçların takip edildiğini ‘söyledi.

Ördek ‘ Birçok ilde uygulanan Kentkart sisteminin Niğde’de başarılı bir şekilde uygulandığını ve vatandaşların internet yoluyla veya Kentkart yükleme noktalarında hızlı bir şekilde kartlarını doldurmak suretiyle otobüsleri rahatlıkla binebildiklerini vurgularken, Whatsapp hattından gelen şikâyetlerinde anında dikkate alınarak gerekli işlemlerin anında yapıldığını ‘ifade etti.

Niğde’de görev yaptığı dönem içerisinde hiçbir şikayetin gelmediğini ifade eden Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ‘ Kaliteli ve güzel bir şekilde sorumluluklarını bilerek Niğde halkına hizmet etmelerinden dolayı Kooperatif başkanı başta olmak üzere tüm çalışanları kutluyorum, bundan sonra bizimde sizler için neler yapabiliriz, üzerimize düşen ne varsa kapım her zaman sizlere açık bunu bilmenizi istiyorum ‘dedi.

Vali Şimşek ziyaret sonrasında Otobüslerin kamera sistemi ile kontrol edildiği kontrol merkezini gezerek bilgi almasının ardından, engelli rampasından otobüse binerek Kent kartını okuttuktan sonra yolcu gibi Halk Otobüsüne oturarak otobüs hakkında başkandan bilgi aldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?