logo

02 Ocak 2018

Yılbaşı gecesi Bin 590 şahıs ve 553 araç sorgulandı

yILBAŞI ARAÇ KONTROLUNiğde’de yılbaşını kutlayan vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacı ile gün boyunca yaklaşık 300 polis görev yaptı. Yaya, araç ve motorize timlerle görev yapan ekipler, gece boyunca eğlence mekânlarının bulunduğu alanların giriş çıkışı ve araçlar üzerinde uygulama yaptı.

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü kent genelinde vatandaşların yılbaşını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için Genel Asayiş ve Trafik Kontrolleri yaparak halkın Yeni yıla huzurlu girmelerini sağladı.

Niğde  İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu tarafından yapılan açıklamada ‘Yıl başı tedbirleri kapsamında İl Merkezi ve ilçelerinde polis sorumluluk alanında  Şüpheli şahıslar ve  araçlar üzerinde  Genel uygulama yapılmış olup ,  Bin 590 şahıs GBT sorulmuş aranan hiçbir şahıssa rastlanılmamış olup , 553 araç kontrol edilmiş ve  10 araca çeşitli maddelerden  Bin 681 TL para cezası kesildiğini’ ifade etti.

Niğde’de yılbaşı gecesi ciddi bir olayın yaşanmadığının altını çizen İl Emniyet Müdürü Cebeloğlu’ Niğde halkı yılbaşına huzurlu girmiştir. Hiçbir olayın yaşanmamasından dolayı ben Niğde halkını kutluyorum. Gece ve gündüz daima vatandaşının hizmetinde olan Niğde polisi olarak bütün vatandaşlarımızın yılbaşını tebrik eder, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve barış dolu günler diledi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?