logo

28 Aralık 2017

TIP FAKÜLTESİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

26061248_10211804578329778_1686010141_oNiğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde bu yıl ilk defa eğitime başlayan Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Üner Kayabaş ve Dekan Yardımcısı Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selim Çınaroğlu gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Bu yıl ilk defa 62 öğrencisiyle eğitime başlayan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Üner Kayabaş ve Dekan Yardımcısı Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selim Çınaroğlu  Borda Sabah Gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette gazetemiz genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibi İsmet Ünver ile bir süre görüşen Dekan V. Prof. Dr. Kayabaş ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Çınaroğlu tıp fakültesi hakkında bilgi verdiler.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi İsmet Ünver, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesinin, bölgemizde diğer illerde kurulan tıp fakültelerinden bir adım daha önde olduğunu söyleyerek, tıp fakültesinin Niğde’ye büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?