logo

28 Aralık 2017

KUAFÖRLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

KUAFÖRLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ 1 26178439_10211812406325473_1028603384_o 2Bor Marangözler ve Berberler Odası üyesi erkek ve bayan kuaförler örnek bir davranış sergileyerek Bor Ahmet Kuddusi Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan erkek ve kadınlara kuaförlük hizmeti sundular.

Bor Marangözler ve Berberler Odası üyeleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bor Ahmet Kuddusi Huzurevi ve Rahabilitasyon Merkezi’nde kalan erkek ve kadınları ziyaret ettiler. Bayan kuaförler kadınlara kuaförlük hizmeti sunarken, erkek kuaförler ise huzurevinde kalan erkeklerin saç ve sakal tıraşlarını yaptılar.

Bor Marangözler ve Berberler Odası Başkanı Kani Demirbilek, sosyal sorumluluk projesi kapsamında böyle bir etkinlik düşündüklerini belirterek, odamız üyeleri bayan ve erkek kuaförlerimiz huzurevinde kalan büyüklerimizi ziyaret ederek onlara ücretsiz kuaförlük hizmeti sundular. Bu projemize destek veren üyelerimize göstermiş oldukları örnek davranıştan dolayı teşekkür ediyorum.

Bayan ve erkek kuaförler tarafından saç kesimi yapılan huzurevi sakinleri ise kuaförlere davranışlarından dolayı teşekkür ettiler.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?