logo

18 Aralık 2017

Rektör Kar, Ortak Akıl ve Ekip Çalışmasıyla Hedeflere Ulaşmayı Planlıyoruz

Rektör Kar, Ortak Akıl ve Ekip Çalışmasıyla Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, göreve başladığı günden itibaren, yaptığı uygulama çalışma ve gösterdiği davranışlarla Niğde kamuoyunun, öğrencilerin ve üniversite personelinin takdirini kazandı.

Ortak akıl ve ekip çalışmasına büyük önem veren Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, yaptığı çalışmalarla Niğde kamuoyunun takdirini kazandı.  Üniversitenin yönetim kademelerinde yaptığı görevlendirmelerin ise ortak akıl ve ekip çalışmasına uygun isimlerin belirlenmesi beğeni topladı.

Takım çalışması  ve ortak akıl yürütmeye büyük önem veren Niğde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, iletişime ve fikirlere büyük önem veriyor. Üniversite Niğde’mizindir anlayışını benimseyen Rektör Kar, üniversitenin kapılarını Niğde Halkına sonuna kadar açıyor.

Niğde’nin ekonomik, sosyal ve kültürel olarak her alanda gelişmesi için bir öneme sahip olan

Niğde’mizin gözbebeği üniversitemizin Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, her türlü işbirliğine ve katkı sunmaya hazır olduğu belirtiliyor.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar’ın yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve pozitif enerjisiyle üniversitemizi daha ileriye taşıyacağı inancındayız.

 

RESİM ALTI: Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi İsmet Ünver, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?