logo

11 Aralık 2017

Vali Yılmaz Şimşek Kiledere ve Ağcaşar’da Vatandaşlarla Buluştu

vALİ yILMAZ ŞİMŞEK KİLEDERE 1 2 vALİ yILMAZ ŞİMŞEK KİLEDERE 1Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Niğde’ye bağlı Kiledere Kasabası ve Ağacaşar Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tararoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve İlgili Kurum Müdürlerinden oluşan heyetle birlikte vatandaşların sorun, görüş ve taleplerini dinlemek üzere ilçe, belde, köy ve mahalle gezilerini sürdüren Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Ağcaşar Köyü sakinleri ile toplantı düzenledi.

Toplantıda konuşan valimiz Sayın Yılmaz Şimşek,” Niğde’mize ve Niğdelilere hizmet için buradayız.   Bunu da en iyi şekilde yapabilmek için böyle sık sık bir araya gelmemiz gerekiyor. Şunu da memnuniyetle görüyorum ki vatandaşlarımızın toplantılarımıza katılımları gayet yüksek oluyor.  Bu sayede sizlerin ilettikleri sorunlar bizlere önemli veriler sağlıyor. Veriler ışığında biz de ilgili kurum müdürlerimizle birlikte sorunlara hızlı bir şekilde çözüm getirme noktasında çaba sarf ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Ağcaşar köyünde gerçekleştirilen toplantının ardından Kiledere Belediyesini ziyaret eden valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Selami Yılmaz’dan kasabanın genel durumu ve belediye çalışmaları ile ilgili brifing aldı.

Belediye ziyaretinin ardından Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, kasaba sakinleri ile bir araya geldiği toplantıda vatandaşların sorun, görüş ve taleplerini dinledi.

Vatandaşlar tarafından tarım, elektrik, sulama, ulaşım, eğitim ve sağlık gibi konu başlıklarının yer aldığı sorun ve taleplerin çözümü konusunda Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?