logo

15 Kasım 2017

Belediye Başkanı Özkan Sorunları Yerinde İnceliyor

Belediye Başkanı Özkan Sorunları Yerinde 2 Belediye Başkanı Özkan Sorunları Yerinde 1Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Suat Baykal Caddesi’ndeki asfaltlama çalışmalarının bir an önce tamamlanması için kentsel dönüşüm alanında çalışma yapan ilgili firma yetkileriyle görüştü.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Suat Baykal Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşın taleplerini, sorunlarını dinleyen Başkan Özkan cadde boyunca devam eden üstyapı çalışmalarının tamamlanması için yetkili firmayla görüştü.

Belediye Başkanı Rifat Özkan Suat Baykal Caddesi esnafının mağdur olmaması için gayret gösterdiklerini belirtti. Başkan Rifat Özkan; “Amas Mevkii Suat Baykal Caddesi’nde esnaf ve çalışma yapan kentsel dönüşüm alanındaki şirketleri bir araya getirip çalışmaların hızlandırılmasını söyledik. Çalışmaların bir an önce tamamlanması ve vatandaşımızın mağduriyetini gidermek için Belediye olarak biz de caddede devam eden çalışmalara destek sağlayarak bir an önce bitireceğiz’’ dedi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?