logo

26 Eylül 2017

Şehitlerimizin Emanetleri Bizim Kutsal Değerimizdir

Şehitlerimizin Emanetleri Bizim Kutsal DeğerimizdirBor Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ beraberinde Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat ve Garnizon Komutanı İkm. Bkm. Albay Mustafa Kaplan ile birlikte Şehit Ramazan Konuş’un annesi Nazmiye Konuş’u ziyaret etti.

İlçemiz Kaymakamlığına atanan Bekir Sıtkı Dağ’ın ilk işi, 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’in kabrini ve ailesini ziyaret etmek oldu. Kaymakam Dağ daha sonra 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan Ramazan Konuş’un kabrini ve annesi Nazmiye Konuş’u ziyaret etti.

İlçemiz Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ, yaptığı ziyaretlerin ardından şehitlerimizin emanetleri bizim kutsal değerlerimizdir diyerek, “Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin emanetleri bizim kutsal değerlerimizdir. Her zaman şehitlerimizin emaneti olan ailelerinin yanlarında olacağız.

Çukurkuyu Kasabası bizim için Türkiye için özel bir yer. Bende bu özel yerde kaymakam olarak göreve başlamanın gururunu yaşıyorum. 15 Temmuzda Ömer Halisdemir yapmış olduğu kahramanlıkla göstermiş olduğu cesaretle bir anlamda darbenin seyrini değiştirdi. Halkımızın 15 Temmuzda gösterdiği milli iradede ise Ramazan Konuş sivil şehidimiz oldu. Şehitlerimizin ailelerini ziyaret ederek onlara olan minnet ve şükran duygularımızı dile getirdik. Tüm şehitlerimize bir kez daha rahmetle anıyoruz” şeklinde konuştu.

İlçemiz Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ, şehit alileriyle sohbet etti. Şehit aileleri ise Kaymakam Dağ’ın ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, sağ olsun devletimiz her zaman bizlerin yanında kendilerine teşekkür ediyoruz dediler.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?