logo

24 Ağustos 2017

Bora Home Türkiye 2.Lig’inde Başarılar Diledi

Bora Home Basarı Dilek ZiyaretiBora Home Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Çalapkulu,Niğde Belediye Spor’a 26 Ağustos’ta başlayacak Türkiye 2.lig’inde başarılar diledi.

Niğde Belediye Spor sponsorlarından Bora Home Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Çalapkulu Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ı ziyaret ederek 26 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak olan Türkiye 2.Liginde başarılar diledi.

Ziyaret ve görüşmede Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen,İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt,İl Genel Meclis Başkanı Bülent küçüktuna,Ak Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılınç ve Niğde Belediye Spor Kulüp Başkanı Bayram Özmen’e Bora Home tarafından yaptırılan sponsorluk hediyeleri takdim edildi.
Niğde Belediye Spor’aNiğde’li iş adamlarının daha fazla destek vermesi gerektiğini  ifade eden Klüp Başkanı  Bayram Özmen,Bora Home firması veEmrahÇalapkulu’na vermiş olduğu destekdendoalyı teşekkür etti.

Ziyaret ve görüşmede Kulübün reklam sponsorunun Kadir Kendirli Ajans olduğu ve kulübe reklam ve sponsor olmak isteyenlerin Ajans ile irtibata geçmeleri gerektiğinin altı çizildi.

Ziyaret sonunda,Bora Home firması,maçları izlemeye gelen taraftarlara da sürpriz hediyeler verileceğini belirtti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?