logo

10 Ağustos 2017

Kavaklıoğlu çalışmaları yerinde inceledi

AK Parti Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu ve beraberindeki ekip Kızılca deresini yakından inceledi.

AK Parti Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, konu ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede; “İlimiz merkezi için Yaz ve Kış mevsimi aylarında önemli bir sorun teşkil eden Kızılmca (Dabakhane) deresinin ıslahı çalışmalarını yakından takip ediyoruz” dedi.

Kızılca (Dabakhane) Deresinin ıslahı ile sorun olmaktan kurtarılacağını belirten AK Parti Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Kavaklıoğlu, girişimleri sonrası  Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Niğde 45. Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan “Niğde İl Taşkın İkmal Koruma” projesi inşaatını yerinde incelediklerini belirtti.

PROJE HAKKINDA BİLGİ ALDI

DSİ 45. Şube Müdürü Baki Türktemiz’den devam etmekte olan proje hakkında bilgi aldıklarına vurgu yapan AK Parti Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu; “Projenin bitimi ile birlikte Niğde’mizin önemli bir sorunu da çözüme kavuşmuş olacak” şeklinde konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?