logo

28 Ekim 2016

Ayhan Şahenk Vakfı 1050 Öğrenciyi Sevindirdi

ayhan-sahenk-vakfi-1050-ogrenciyi-sevindirdi-2Ayhan Şahenk Vakfı geleneksel sosyal yardımları çerçevesinde bu yıl da 1050 öğrenciyi sevindirdi.

Merhum Ayhan Şahenk´in kurduğu Ayhan Şahenk Vakfı, sosyal yardım uygulamaları kapsamında bu yıl da 1050 ilkokul ve ortaokul öğrencisini sevindirdi. Giyim yardımlarından, Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen Niğde Merkezden 450, Altunhisar, Çamardı, Bor, Ulukışla ve Çiftlik ilçelerinden 120´şer olmak üzere toplam 1050 öğrenciye destek sağlandı.

Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar ve Ayhan Şahenk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Nuri Eraslan’ın katılımlarıyla gerçekleşen törende öğrencilere hediyeler takdim edildi. Ayhan Şahenk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Nuri Eraslan’ın açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar;”Yapılan yardım ve hizmetlerin Cumhuriyet Bayramı kapsamında yapılması bizi ziyadesiyle memnun etti. Ayhan Şahenk Vakfı´nın geleneksel hale getirdiği ve 19 yıldır süren bu hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu kıymetli hizmetlerden dolayı Ayhan

Şahenk´e Yüce Allah´tan rahmet dilerim.” dedi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?