logo

15 Nisan 2016

Özegen AK Gönüllerle Buluştu

Özegen AK Gönüllerle BuluştuTürkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri  ve AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen,  yapılacak hizmetleri,  yeni yatırımları ve Niğde’mizin öncelikli sıkıntılarını değerlendirmek  için hemşehrileri ile bir araya geldi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar hizmet eden dostları ile yemekte buluştu.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, AK Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir, AK Parti Niğde İlçe Başkanı Ömer Kılıç ve İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna’nın da katıldığı toplantıda; “Bundan sonra Niğde için ne yapılabilir, en öncelikli olanlar, eksikler ve mega projeler”  değerlendirildi.

Niğde’nin tüm sorunlarını bir ve beraber olarak, güç olarak daha çabuk sürede çözülebileceğini belirten Özegen; “ Özellikle 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde gönüllü olarak yanımızda olan, bizimle birlikte çalışan, başka kardeşlerimiz, dostlarımız da var. Onlarla da ilerleyen zamanlarda bir araya geleceğiz” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri  ve AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, konuşmasına devamla şunları söyledi:

“1 Kasım’dan bu yana bir araya gelemediğimiz gönül dostlarımız, yol arkadaşlarımız, öncelikli olarak bizleri kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

Bugün biraraya gelmeden önce birçok ziyaretlerde bulunduk ve vatandaşlarımızla bir araya geldik hasret giderdik.

AK Partimiz siyasi düsturunda olduğu gibi bizim için en önemli olan insandır ve insana en büyük değeri vermektir.

Siz değerli dostlarımızla bu davaya gönül vermiş olan hemşehrilerimizle her daim bir ve beraber olacağız, sıkıntıları beraber çözeceğiz.

Bugün başlattığımız bu gönül buluşmalarını sürekli hale getirecek ve biraraya gelmeye devam edeceğiz.

Allah’a emanet olun değerli dostlarım, Allah yar ve yardımcımız olsun.”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?